INTERNET HİZMETLERİ
KAPAT× Telefon 0 (258) 242 86 00

- Osmanlı Yazılım, PROFESYONEL ÇÖZÜM üretir.

Çalıştığınız sektör ne olursa olsun sizinle işbirliği yapar, PROFESYONEL ÇÖZÜM üretir, sadece çözüm ve profesyonellik odaklı çalışırız,

Yaptığımız işlerin ortak özellikleri aslında bizim çalışma prensiplerimizdir.

  • Her versiyon değişiminde SORUN ÇIKARMAYAN , PROFESYONEL İŞLER teslim ederiz.

    Bizden \"Biz onu php 5.3 için yapmıştık sizde php 5.5  mevcut, hostunuzu değiştirin, düzelir\" gibi amatörlük kokan, müşteriyi sıkıntı içinde bırakan yanıtlar almazsınız.
  • Müşteriye kendi işimizi yaptırma gibi bir beklenti içinde olmayız.

Bizimle çalışırken \"orada db ayarlarını ekleyin çalışır \", \"sayfanın header kısmına şu kodu yapıştırın\" gibi müşteriye saygısızlık olarak değerlendirdiğimiz,kendi işimizin bir parçasını müşteriye yaptırmaya gayreti içinde olmayız.
Yapmak için anlaştığımız ve para aldığımız işimizi sadece biz yaparız, müşteriye yaptırmayız, Müşterimiz kontrol eder ve isteklerini belirterek geribildirimlerde bulunur.

  • Eğer daha önce başka bir yazılım firmasıyla çalıştıysanız size tanıdık gelebilecek olan \"bizim sorumluluğumuzda değil \" , \"biz çalışır teslim ettik gerisi artık size kalmış\" gibi baştan savmacı yaklaşımları biz REDDERİZ.

Müşterinin bizim yaptığımız işle uzaktan yakından bağlantılı olabilecek her sorununu kendi işimizin ayrılmaz bir parçası olarak görürüz.

- OSMANLI YAZILIM SÜREKLİ KENDİNİ GELİŞTİRİR, YENİLİKÇİDİR.

  • İsmimiz sizi yanıltmasın durağan atıl bir yaklaşımın 10 sene önceki teknikleri birebir tekrar etmenin yapılan işin kalitesinde soru işaretleri yaratacağının bilincindeyiz.

          Günümüz dünyasında, Internet\'in ulaştığı her mecrada artık olanaksız diye görünen bir alan teoride kalmamıştır. İsteyebileceğiniz sistemin niteliği ne olursa olsun biz o işi gerekirse dışarıdan PROFESYONELLERLE çalışarak (outsource)
BİZ BU ŞEKİLDE YAPTIK DEMEDEN, İSTENEN ŞEKİLDE teslim ederiz.